TürkçeEnglish
Kumaş

Denkateks A.Ş. yıllık 7.000.000 metre kumaş üretim kapasitesine sahiptir. Üretim alanı çoğunlukla hazır giyim (alt-üst) olmakla birlikte ev tekstil ürünleri, otel ve hastane tekstil ürünleri ve döşemelik kumaşları da kapsamaktadır.


Denkateks A.Ş. Ne130 numara iplikten Ne6 numara ipliğe kadar üretim yapabilmektedir. Pamuk, pamuk polyester, polyester, pamuk lycra, pes lycra, bistrech, akrilik polyester, viskon, yün, keten, bambu, Tencel, streichgarn ve ipekli ipliklerle birlikte ipliği boyalı gömleklik kumaşlar üretmektedir. Ayrıca müşteri talebine göre leke tutmaz, su geçirmez, yanmaz ve ekstra tuşe özelliklerine sahip iplikler de kullanabilmektedir. Ayrıca özel talepler için şifon, mikra, mekanik strech, rayon, melanj iplik, mineral elyaf, Lurex iplik, waffle gibi kumaş ve ipliklerin araştırılması ve tedarik edilmesi noktasında hizmet vermektedir.

Gelişen üretim teknolojilerinin işletmeye değer kazandıracağı bilinciyle Denkateks, 2011-2013 model Picanol Optimax dokuma tezgahlarını makine parkuruna eklemiştir.

Denkateks Tekstil ve Deniz Araçları Üretim San. Tic ve A.Ş. Denizli | TURKIYE T: +90 258 269 12 93 (pbx) F: +90 258 269 12 95 @: info@denkateks.com  © 2014 - Denkateks.com | Her hakkı saklıdır.